Skip to content

Kávová siesta

SC Europa Banská Bystrica.

Poobedná siesta, všetky kávy za polovičnú cenu od 15.00 - 18.00 hod.


335_1449691918    


CAFFE VERO
Zmes pražených kávových zŕn a zároveň ten pravý kompromis mezi kávou Arabica a Robusta. Plná chuť v celom rozsahu s hustou a perzistentnou penou. Táto zmes je obľúbena všetkými, ktorí preferujú talianské espresso s jemnou príchuťou tmavej čokolády.
SC Europa Zvolen.

Poobedná siesta, všetky kávy za polovičnú cenu od 15.00 - 18.00 hod.

335_1449691918


Filozofia Bristot je stále rovnaká, ktorá charakterizuje značku od svojho vzniku: kvalita a excelentnosti. To bolo v roku 1919, kedy zakladateľ praženie Domenico Bristot začal intenzívnym výskumom realizovať svoj ​​sen. Jeho filozofia bola a je vytvoriť kombináciu vysokej kvality, ktorá by umožnila ochutnávku perfektného talianskeho espressa.

Vďaka starostlivému výberu surovej kávy v mieste pôvodu a uplatňovaním stále inovatívnych technológií je káva Bristot stále rovnako kvalitné a chuťovo nezameniteľná. Aj dnes filozofia Bristot zostáva základným kameňom: vysoká kvalita výrobkov a veľká starostlivosť v službách o zákazníkov.
Dom kultúry Banská Bystrica.

Večerná siesta, všetky kávy za polovičnú cenu od 20.00 - 22.00 hod.


335_1449691918    


Príbeh spoločnosti Trucillo začína v Neapole v roku 1950, kde Cesare Trucillo pracoval v prístave kde vykladal vrecia s kávou z lodí. Stretával sa tu z najlepšími obchodníkmi a dovozcami kávy a čoskoro s nimi nadviazal bližšiu spoluprácu.

V tej dobe pociťuje Cesare Trucillo stále silnejšiu vášeň ku káve. Jeho entuziazmus zdieľala celá rodina, najmä jeho traja synovia: Umberto, Matteo a Vittorio. Vzťah ku káve a odhodlanie pracovať sa stalo dôvodom na založenie firmy Caffé Moka Salerno. Tá sa veľmi rýchlo začala presadzovať na trhu a získavala rešpekt medzi talianskymi kávovými spoločnosťami.

Od roku 1980 stojí v čele spoločnosti Matteo Trucillo - syn zakladateľa. Ten dal spoločnosti nový šmrnc. Spojil dva princípy - silnú tradíciu a inováciu. Tak napríklad zmenil názov firmy z pôvodného Caffé Moka Salerno na Caffé Trucillo. To on dodal spoločnosti identitu a transparentnosť. A vďaka nemu sa meno Trucillo stáva synonymom kvalitného talianskeho espressa.